Stresi rikthehet kundër Xhulit, thotë se “kauza e saj për gratë është e rrejshme” (VIDEO)

2023-03-11

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova kanë realizuar gjatë ditës së sotme sfidën interesante nga “Prince Caffe”, derisa mungesë nuk shënuan as përplasjet.

Kësisoj, Stresi i ka thënë Xhulit se “kauza e saj është e rrejshme”, teksa ka shtuar se “asnjëherë nuk do t’i besojë plotësisht deri në fund”.

Por, si iu përgjigj Xhuli këtyre akuzave? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-rikthehet-kunder-xhulit-thote-se-kauza-e-saj-per-grate-eshte-e-rrejshme-video/