Stresi përplaset me Vedatin: Je personi më i fëlliqtë këtu (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Në këtë Prime, Vedati dhe Stresi e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Në një moment Vedati tha se nuk ka ardhur në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për të prishur shpirtin e tij.

Pas kësaj, reagoi Stresi menjëherë duke thënë se: “Më të fëlliqtë se ti nuk ka këtu o Vedat Bajrami, ti je më i fëlliqti këtu që flet me nënkuptime”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-perplaset-me-vedatin-je-personi-me-i-felliqte-ketu-video/