Stresi përgjigjet si Artani: Ja si ishte rrugëtimi im deri në këto momente (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Darka e sotme e konkurrentëve të nominuar për finalen e madhe duket të jetë më e veçantë se kurrë.

Kësisoj, ‘nysave’ iu është caktuar nga “Vëllai i Madh” të përgjigjen në vend të njëri-tjetrit, e kështu Stresit i qëlloi zari të përgjigjet sikur të ishte Artani.

“Cili është rrugëtimi i Artanit deri në këto momente?”, ka qenë një nga pyetjet, në të cilat Stresi u përgjigj, sikur të ishte Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-pergjigjet-si-artani-ja-si-ishte-rrugetimi-im-deri-ne-keto-momente-video/