Stresi për Julianën: Shkova me i fol, tani u kap edhe me mua (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi mbrëmë pas një përplasje që e pati me Julianën shkoi të Gresa dhe Bruno.

Ai iu tregoi atyre se çfarë i tha Juliana dhe tha se ai nuk pati asnjë qëllim të keq ndaj saj.

Sipas tij, ajo reagoi shumë keq pa ndonjë arsye.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-per-julianen-shkova-me-i-fol-tani-u-kap-edhe-me-mua-video/