Stresi: Paramendo nëse ndonjë lojëtar i PSG-ës ta ketë të shkruar BBVK (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi sot e ka komentuar ndeshjen që do të zhvillohet mes Paris Saint Germain dhe FC Bayren Munich.

Ai tha se do të ishte shumë interesante nëse njëri prej lojtarëve kur të shënojë ndonjë gol, të ketë të shkruar Big Brother Vip Kosova ndër bluzë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-paramendo-nese-ndonje-lojetar-i-psg-es-ta-kete-te-shkruar-bbvk-video/