Stresi: Nuk jam hidhëruar me Atdheun, do shihni shumë gjëra pas së premtes (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi është sqaruar deklaratën e tij që ka thënë se është hidhëruar me Atdheun.

Reperi se ai u hidhërua me ish-banorin e Big Brother Vip Kosova pasi ai nuk ka qëndruar shumë me gjatë 24 orëve të rikthimit në shtëpinë më të madhe në vend.

“Me Atdheun nuk jam hidhëruar, thjesht u bëra pak xheloz sepse ka qëndruar më shumë e Xhulin, dhe i thash se pse nuk po qëndron me mua”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-nuk-jam-hidheruar-me-atdheun-do-shihni-shume-gjera-pas-se-premtes-video/