Stresi: Nuk jam dorëzuar vetëm kam vendosur të jem i qetë, le ta vlerësojë publiku këtë (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 235010.png

Gjatë darkës së banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova, pyetjeve nuk i ka shpëtuar as Stresi.

“A duhet të dorëzohet njeriu dy javë para finales kështu si ti?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar Stresit.

“Unë kam kaluar momente të mira dhe të këqija, unë kështu kam vendosur, jam qetësuar dhe nuk jam dorëzuar. Le të vlerësojë publiku”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-nuk-jam-dorezuar-vetem-kam-vendosur-te-jem-i-qete-le-ta-vleresoje-publiku-kete-video/