Stresi ndërhyn tek pyetja e Mbresës: Me Xhulin nuk pi kafe pa dhjetë dëshmitarë (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Derisa Mbresa ishte duke u përgjigjur në pyetjen e publikut se më kë do dilte për kafe me Stresin apo Julianën nëse do ta thërrisnin atë në të njëjtën kohë për kafe.

Në atë moment ka reaguar Stresi duke thënë se: “Me Xhulin nuk pi kafe pa dhjetë dëshmitarë”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-nderhyn-tek-pyetja-e-mbreses-me-xhulin-nuk-pi-kafe-pa-dhjete-deshmitare-video6/