Stresi, Mbresës: Nuk jam haveri yt (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dhe Mbresa sot ishin duke biseduar për tema të ndryshme bashkë me Andin.

Në një moment, Mbresa i tha Stresit: “Nuk po të them të luajmë kile, o haver”.

Ndërsa, Stresi ia ktheu se nuk është miku i saj.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-mbreses-nuk-jam-haveri-yt-video/