Stresi: Mbresa është banorja më e paedukatë, vetëm gënjen, shpifë dhe bënë intriga (VIDEO)

2023-03-01

Stresi 2 640x398 1.jpg

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi ka pasur një përplasje të ashpër me Mbresën gjatë kësaj mbrëmje.

Ai i ka adresuar Mbresës dy kunja pikante, ndërsa ka zbuluar se të njëjtën e sheh si një femër të “paedukatë dhe intrigante”.

“Banorja më e paedukatë në këtë shtëpi je ti, personi që ka bërë më shumë intriga, vetëm shpifë dhe gënjen, i kë katër vetitë më të këqija që mundet me i pas një femër”, i ka thënë Stresi asaj pos tjerash.

E në një kundërpërgjigje të saj, Mbresa e ka quajtur Stresin “rrencin më të madh në shtëpi dhe ofenduesin e të gjitha femrave të kastit”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

Source:
https://klankosova.tv/stresi-mbresa-eshte-banorja-me-e-paedukate-vetem-genjen-shpife-dhe-bene-intriga-video/