Stresi ka një ankesë, e rikthen në bisedë performancën për këngën “Bigu jemi ne” (VIDEO)

2023-03-09

Stresi 2 1

Stresi e ka rikthyer në bisedë performancën e këngës së krijuar brenda Big Brother VIP Kosova, “Bigu jemi ne”.

Në një diskutim në oborrin e shtëpisë, ai u ankua për disa banorë se nuk e realizuan një performancë e cila sipas tij do të ishte më e mirë.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-ka-nje-ankese-e-rikthen-ne-bisede-performancen-per-kengen-bigu-jemi-ne-video/