Stresi: Jam i dashuruar marrëzisht në Kejsin, Xhulin e kam si motër (VIDEO)

2023-03-02

Keisi Stresi E1625552831233 780x439 1.jpg

Darka e banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova, solli pyetje nga më të ndryshmet e më pikantet.

Një e tillë në kushte anonimiteti ishte rezervuar edhe për Stresin.

“A ka shanse të dashurohesh me të vërtetë me Xhulin?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar rep artistit.

“Jam marrëzisht i dashuruar me Kejsin dhe po luftoj për të, Xhulin e shoh si motër dhe bashkëjetuese po ashtu shoqe”, ka thënë Stresi.

E një gjë të tillë e ka kundërshtuar edhe Xhuli.

“Unë edhe Stresi kurrë e përjetë nuk ka shanse asnjëherë”, ka thënë ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-jam-i-dashuruar-marrezisht-ne-kejsin-xhulin-e-kam-si-moter-video/