Stresi: Himenën nuk do ta takoja kurrë, nuk dua ta di as që ekziston (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Në pyetjen e publikut se me kë nuk dëshiron të takohet edhe jashtë shtëpisë së Big Brother Vip Kosova nga ish-banorët, Stresi ka thënë se nuk do të dalë asnjëherë me Himenën.

“Himenën nuk do ta takoja kurrë, nuk dua ta di as që ekziston”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-himenen-nuk-do-ta-takoja-kurre-nuk-dua-ta-di-as-qe-ekziston-video/