Stresi flet për Artanin: Nuk ka shans të ulem në një tavolinë me të (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së mbrëmshme Prime të Big Brother VIP Kosova ka pasur debate mes Stresit dhe Artanit.

E në lidhje me këtë, Stresi ka folur edhe sot, duke thënë se nuk ulet në një tavolinë me Artanin, përcjell Klankosova.tv.

“Unë deri në fund të këtij rrugëtimi, nuk ka shans të më ulë kush në një tavolinë me të”, është shprehur Stresi.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-flet-per-artanin-nuk-ka-shans-te-ulem-ne-nje-tavoline-me-te-video1/