Stresi: Edhe po s’fitova jam shumë fitimtar, kush e fitoftë e gëzoftë (VIDEO)

2023-03-05

Stresi 3

Stresi e ka treguar qëndrimin e tij rreth çështjes se kush do të jetë fituesi i Big Brother Vip Kosova.

“Unë jam shumë fitimtar vetëm për shëndetin tim, kush e fitoftë këtë Big Brother Vip Kosova e meritoftë dhe e gëzoftë”.

“E kush është inatqor mos e fitoftë kurrë”, ka thënë Stresi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/stresi-edhe-po-sfitova-jam-shume-fitimtar-kush-e-fitofte-e-gezofte-video/