Stresi drejtuar Andit: I ri je hala, për atë vrapon pas dashurisë, kurse unë luftoj për të (VIDEO)

2023-03-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë një bisede që kishte me banorët, i është drejtuar Andit, me disa “kunja” në lidhje me raportin e tij me Gresën.

Stresi ka thënë se Andi është akoma në periudhën rinore të jetës, derisa ky i fundit e ka kundërshtuar, duke thënë se “ka kaluar shumë në jetë”.

“Ti je i ri hala, je hala duke vrapuar pas dashurisë. Unë luftoj, e ti vrapon sepse ti se din se çfarë është lufta për dashuri, por le të flasim pas pesë vjetësh dhe do e shohim”, i ka thënë Stresi, Andit pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-drejtuar-andit-i-ri-je-hala-per-ate-vrapon-pas-dashurise-kurse-une-luftoj-per-te-video/