Stresi dhe Artani e pyesin Xhulin: Pse mbrëmë tek rrëfimet nuk fole për UÇK-në dhe kauzën e grave? (VIDEO)

2023-03-11

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova janë sfiduar gjatë ditës së sotme nga “Prince Caffe”, derisa nuk kanë munguar as debatet e kunjat.

Kësisoj, Stresi dhe Artani në një bisedë e sipër me Xhulin, e kanë pyetur këtë të fundit se pse mbrëmë në natën gjysmëfinale, në rubrikën e rrëfimeve nuk ka folur për UÇK-në dhe kauzën e grave.

E për të ditur më shumë detaje rreth kësaj bisede, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-dhe-artani-e-pyesin-xhulin-pse-mbreme-tek-rrefimet-nuk-fole-per-uck-ne-dhe-kauzen-e-grave-video/