Stresi, Brunos: Deri këtu ke ardhur qesh e ngjesh (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi mbrëmë e ka kritikuar Brunon për disa prej reagimeve të tij që ka në raport me situatat që krijohen në Big Brother Vip Kosova.

Reperi i tha këngëtarit se ai ka qëndruar kaq gjatë brenda shtëpisë më të madhe në vend shkaku i të qeshurës së tij.

“Deri këtu ke ardhur qeshtu qesh e ngjesh, duke qesh”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-brunos-deri-ketu-ke-ardhur-qesh-e-ngjesh-video/