Stresi beson se ka fantazma brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët kanë folur natën vonë për fantazmat.

Gresa, Stresi dhe Andi kanë diskutuar fillimisht për ëndrrat e këqija të cilat i kanë parë gjatë qëndrimit brenda, njofton Klankosova.tv.

Më pas reperi tha se beson se brenda shtëpisë ka fantazma, pasi siç tha ai, ka parë disa gjëra.

Ndiqni diskutimin e tyre përmes videos së mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-beson-se-ka-fantazma-brenda-shtepise-video/