Stresi bënë shaka, i thotë Xhulit se “do ta shpallë person ‘non-grata’ në Shqipëri” (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka pasur një bisedë goxha interesante me Stresin, derisa gjendeshin në dhomën e gjumit.

Madje, duke e ndihmuar të rregullohet nga prapa, Stresi ia ka thënë edhe disa fjalë Xhulit.

“Ke filluar të bëhesh e mirë me mua nga fundi. Por, do të shpall person ‘non-grata’ në Shqipëri”, i ka thënë Stresi, Xhulit pos tjerash dhe me shaka.

Por, cila ishte kundërpërgjigja e Xhulit në këtë rast? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-bene-shaka-i-thote-xhulit-se-do-ta-shpalle-person-non-grata-ne-shqiperi-video/