Stresi bën plane për dasmën e tij, do ta ftojë edhe Ganen për të kënduar (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Stresi sot ka biseduar me disa prej banorëve për planet e tij që ka kur të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai u ka treguar atyre se ka plan që të martohet me Kejsin, bile shtoi se do ta ftojë që t’i këndojë në dasmë Ganja, ish-banore e BBVK-ës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-ben-plane-per-dasmen-e-tij-do-ta-ftoje-edhe-ganen-per-te-kenduar-video6/