Sonte shumë befasi e të papritura në Big Brother VIP Kosova, një Prime për të mos u humbur (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Emocione dhe të papritura ju presin sonte në Prime të Big Brother VIP Kosova.

Nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe Art Motion, do të keni mundësi të ndiqni gjithçka që ndodhi gjatë javës.

Përplasje të ashpra e debate të forta mes banorëve do të sqarohen sonte.

Mos e humbisni!

Source:
https://klankosova.tv/sonte-shume-befasi-e-te-papritura-ne-big-brother-vip-kosova-nje-prime-per-te-mos-u-humbur-video/