Shota i pyet Vivien e Getinjon – “sa xheloz jeni?” (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Shota gjatë një bisede që kishte me ish konkurrentët e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, çiftin Vivien e Getinjo, i ka pyetur ata rreth lidhjes së tyre.

Më saktësisht, Shota e ka pyetur Vivien e Getinjon se  – “sa xhelozë janë në lidhjen e tyre?”.

E për të kuptuar se kush është më xheloz në lidhjen Vivien-Getinjo, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/shota-i-pyet-vivien-e-getinjon-sa-xheloz-jeni-video/