Shota flet për një mesazh të çuditshëm që e mori përmes Instagramit (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Shota ka folur për një mesazh pak të çuditshëm që ka pranuar përmes rrjetit social Instagram.

Këtë ua tregoi aktorja, Mbresës dhe Stresit.

Ajo zbuloi se si në një intervistë pati thënë se i pëlqejnë meshkujt më të ri. Kjo dhe një deklaratë tjetër e saj u bë shkak që asaj t’i mbushet Instagrami me mesazhe.

Ndiqni videon dhe kuptojeni për çka po bëhet fjalë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/shota-flet-per-nje-mesazh-te-cuditshem-qe-e-mori-permes-instagramit-video/