“Shikoni si lëshohet jadeci”, Andi e mashtron Gresën (VIDEO)

2023-01-19

Big Brother Vip Kosova Banoret

Çifti i porsa krijuar, Gresa dhe Andi, po vazhdojnë të shijojnë eksperiencën e tyre, tanimë të përbashkët në Big Brother VIP Kosova.

Puthjet, përqafimet, bisedat e gjata, lojërat e ‘prenqet’ e ndryshme janë vetmës disa prej mënyrave që dyshja po e kalojnë kohën e tyre në këtë format televiziv.

E një lojë qesharake e nisur nga Andi, nuk mungoi as sonte. Por, që ta shihni reagimin e Gresës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/shikoni-si-leshohet-jadeci-andi-e-mashtron-gresen-video/