Selimi-Andit: Hyre për Vivienin, u lidhe me Gresën (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Big Talk ishte me plot debate në mes gazetarëve dhe ish-banorëve.

Gazetarja, Hana Selimi, i tha ish-banorit Andit, se brenda në shtëpi u lidhe me Gresën pasi që Getinjo u lidh me Vivienin.

Sipas Selimit, Andi u keqkuptua kur i zgjodhi 200 mijë euro, sepse e habiti shumë publikun.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/selimi-andit-hyre-per-vivienin-u-lidhe-me-gresen-video/