Rikthimi në shtëpi, Mc Beka rrëfen një histori frikësuese (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mc Beka pasi është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, për 24 orë, ka vendosur të tregojë një histori pak të frikshme.

Ndërsa artisti ishte në dhomën e gjumit me finalistët, ai nisi ta tregonte ngjarjen.

Ndiqni videon për të kuptuar çka rrëfeu ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/rikthimi-ne-shtepi-mc-beka-rrefen-nje-histori-frikesuese-video/