Raporti mes Julianës dhe Atdheut: Çfarë po ndodhë mes tyre? (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, brenda të cilit janë përmbledhur momentet e përbashkëta të Xhulit me Atdheun, por edhe kur ata kanë folur rreth njëri-tjetrit me banorë të tjerë.

Dyshja janë parë goxha të afruar mes vete, ndërsa edhe gjatë natës së sotme nuk munguan deklaratat bombastike rreth raportit të tyre.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Source:
https://klankosova.tv/raporti-mes-julianes-dhe-atdheut-cfare-po-ndodhe-mes-tyre-video/