Publiku e pyet, Vedati e jep opinionin e tij për katër finalistët (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Vedati sot është në darkën e finalistëve të shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother Vip Kosova.

Sonte Vedati, Artani, Juliana, Stresi dhe Mbresa kanë pranuar pyetje nga publiku.

Për Vedatin ishte një pyetje se çfarë mendimi ka edhe për finalistët e tjerë që janë me të.

Ai i uroi fitore secilit, dhe e falënderoi publikun për mbështetjen që ua ka dhënë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/publiku-e-pyet-vedati-e-jep-opinionin-e-tij-per-kater-finalistet-video/