Publiku e pyet: Kafe me Julin apo Stresin? Mbresa e zgjedh Stresin (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa sot e ka marrë një pyetje interesante nga publiku në darkën e të nominuarve.

Ajo u pyet se nëse do ta kishin thirrur për kafe në të njëjtën kohë edhe Stresi edhe Juliana jashtë shtëpisë së Big Brother Vip Kosova me cilin do të dilte.

Mbresa një herë tha se nuk do të shkonte me asnjërin, por do t’i ftonte të dy bashkë që të dilnin për kafe me të.

Ndërsa, më vona tha se do të dilte për kafe me Stresin për të përfunduar një bashkëpunim muziko për të cilin kanë thënë se do ta nisin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/publiku-e-pyet-kafe-me-julin-apo-stresin-mbresa-e-zgjedh-stresin-video/