“Pse po rren?”, Mbresa i thotë Andit (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Mbresa i ka thënë Andit se ai është duke gënjyer në mendimin e tij karshi saj se pse duhet ta lë ajo shtëpinë.

“Pse po rren?”, ishin fjalët që i tha Mbresa, Andit.

Ai i tha se ajo është intrigate e madhe në shtëpi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/pse-po-rren-mbresa-i-thote-andit-video/