Pse nuk duhet të largohemi nga Kosova? Përgjigjet Artani (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani në ‘podcastin’ e sotëm ka zbuluar disa prej arsyeve, që pse sipas tij, nuk duhet që Kosova të braktiset.

Artani ka thënë se vet ekzistenca e republikës së Kosovës si dhe rinia e zgjuar e punëtore, janë vetëm disa prej arsyeve se pse jeta në vendlindja ia vlen.

“Nëse kthehemi në kohë prapa dhe e mendojmë se kemi qenë në okupim dhe sa e vështirë ka qenë, tash kanë ndryshuar gjërat për të mira dhe ke plot rini që në Kosovë janë shumë të zotë,  dhe që kanë krijuar biznese të veta e që ngadalë po rriten”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/pse-nuk-duhet-te-largohemi-nga-kosova-pergjigjet-artani-video/