“Pse ju hani të vetëm?”, Gresa dhe Stresi i përgjigjen pyetjes së Brunos (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi dhe Gresa një pjesë të ditës e kanë kaluar në kuzhinë.

E teksa ata po përgatisnin ushqim, Bruno i ka pyetur se pse ata po hanë të vetëm, përcjell Klankosova.tv.

Stresi dhe Gresa i janë përgjigjur pyetjes së Brunos.

Përgjigjet e tyre mund t’i dëgjoni në videon e mëposhtme:

Source:
https://klankosova.tv/pse-ju-hani-te-vetem-gresa-dhe-stresi-i-pergjigjen-pyetjes-se-brunos-video/