Prince Caffe befason banorët, i dërgon kartolinat tek personat e tyre të dashur (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Gjatë javës, banorët kanë shkruar kartolina për më të dashurit e tyre.

E Prince Caffe i ka befasuar ata, duke i dërguar këto kartolina, tek ata persona.

Banorët të emocionuar kanë ndjekur momentet e leximit të kartolinave të tyre dhe mesazhet që u kanë dhënë më pas personat e dashur.

Source:
https://klankosova.tv/prince-caffe-befason-banoret-i-dergon-kartolinat-tek-personat-e-tyre-te-dashur-video/