Për kë folën Mbresa dhe Melisa në orët e vona? (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Melisa kanë folur me njëra-tjetrën kur ishin vetëm në oborrin e shtëpisë.

Në një moment, këngëtarja nga Shqipëria thotë se personat që e kanë quajtur pasive atë, në fakt pasiv janë vetë.

Videoja e mëposhtme ju sjell detaje rreth bisedës së tyre e cila ndodhi gjatë orëve të vona të natës së mbëmshme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/per-ke-folen-mbresa-dhe-melisa-ne-oret-e-vona-video/