Pas spektaklit Prime, banorët shijojnë super darkën e përgatitur nga “Palace Hotel” (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pasi nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova ka përfunduar, “Vëllai i Madh” është përkujdesur tutje për ecurinë e mbrëmjes së tyre.

Kësisoj, në oborrin e shtëpisë është shtruar një super darkë e përgatitur me delikatesë dhe e sërvirur me shumë finesë posaçërisht për ‘nysat’ nga stafi profesional i “Palace Hotel”.

Për dallim prej herëve të tjera, banorët e kanë shijuar darkën e sotme duke u shfaqur të veshur me veshje kombëtare.

Source:
https://klankosova.tv/pas-spektaklit-prime-banoret-shijojne-super-darken-e-pergatitur-nga-palace-hotel-video/