Parashuta sot surprizoi edhe Gresën (VIDEO)

2023-01-25

Big Brother Vip Kosova Banoret

Parashuta sot ka surprizuar edhe Gresën.

Modelja mori një mesazh nga adhuruesit e saj dhe për këtë u emocionua shumë.

Përpos Gresës, parashutisti ka fluturuar mbi shtëpi me mesazhe edhe për Stresin dhe Vivien. Për këtë të fundit, befasia ishte e përgatitur nga Getinjo.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme për modelen.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/parashuta-sot-surprizoi-edhe-gresen-video/