“Pajtohen” Stresi dhe Artani, përqafojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Stresi dhe Artani sot janë përqafuar me njëri-tjetrin pas debateve që patën në Prime.

Ky përqafim i Artanit dhe Stresit erdhi pasi sot reperi u befasua nga motra ime.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/pajtohen-stresi-dhe-artani-perqafojne-njeri-tjetrin-video/