Olti: Nuk mendoj që Vedati doli më i preferuari pse e ofendoi Julianën (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Opinionisti i Big Brother Vip Kosova, Olti Curri, e ka komentuar situatën e krijuar mes Julianës dhe Vedatit pas debatit që patën dyshja në fjalë.

Ai ka folur edhe për televotimin që u hap javën e kaluar ku Vedati doli i preferuari i publikut

“Nuk mendoj unë nga opinioni im që Vedati të ka ofenduar ty dhe doli në vend të parë si i preferuar nga publiku. Largoje këtë gjë nga mendja Juliana”, ka thënë Curri.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/olti-nuk-mendoj-qe-vedati-doli-me-i-preferuari-pse-e-ofendoi-julianen-video5/