“Nuk po më besohet që kam arritur deri këtu”, ka thënë Gresa (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gresa mbrëmë i ka thënë Stresit dhe Brunos se çfarë i duket e pabesueshme.

Ajo tha se akoma nuk e beson që ka arritur deri në këtë javë të qëndrojë brenda shtëpisë më të madhe në vend, Big Brother Vip Kosova.

“Nuk po më besohet që kam arritur deri këtu”, ka thënë Gresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/nuk-po-me-besohet-qe-kam-arritur-deri-ketu-ka-thene-gresa-video6/