“Nuk merr vesh ti nga hasmëritë”, debat i nxehtë Olti-Stresi (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sonte është zhvilluar një debat mes Stresit dhe Artanit.

E teksa Olti Curri po jepte mendimin e tij në lidhje me këtë çështje, Stresi ka pasur një kundër përgjigje.

Pas një reagimi të reperit, është ‘nxehur’ edhe debate mes Oltit dhe Stresit, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk merr vesh ti nga hasmëritë”, është shprehur Stresi, drejtuar Oltit.

Source:
https://klankosova.tv/nuk-merr-vesh-ti-nga-hasmerite-debat-i-nxehte-olti-stresi-video/