“Nuk e keni idenë pse keni hy në BBVK”, momenti i përplasjes së Artanit me Melisën e Mbresën (VIDEO)

2023-03-03

Melisa Artani Mbresa.jpg

Banori i Big Brother VIP Kosova, Artani ka pasur një përplasje me Melisën dhe Mbresën.

Artani u ka thënë Melisës e Mbresës se nuk e kanë idenë pse kanë hyrë në BBVK.

“Secili këtu brenda që ka hyrë, po besoj që ka hyrë për çmimin e madh, e ju disa nuk e keni as idenë për çka keni hyrë, për shembull ju të dyja”, është shprehur Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Source:
https://klankosova.tv/nuk-e-keni-idene-pse-keni-hy-ne-bbvk-momenti-i-perplasjes-se-artanit-me-melisen-e-mbresen-video/