“Nuk e ka paramenduar”, banorët flasin për Gresën pasi doli Andi (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Banorët e Big Brother VIP Kosova e kanë komentuar mbrëmë situatën brenda shtëpisë pas eliminimit të Andit.

Kur ata filluan të hanin darkën, mungesa e Gresës u ndie. Modelja ishte duke bërë gati rrobat e të dashurit e saj dhe ishte goxha e mërzitur.

“Nuk e pa paramenduar Big Brother pa Andin”, thanë banorët.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/nuk-e-ka-paramenduar-banoret-flasin-per-gresen-pasi-doli-andi-video/