Nisin “ngacmimet” mes Mbresës dhe Blastas (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbrëmë shtëpia e Big Brother VIP Kosova ka pritur banorë të rinj.

Ndër ta ishte edhe Blasta, i cili sot bëri disa biseda me Mbresën dhe Artën, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, më vonë kanë filluar disa “ngacmime” mes Mbresës dhe Blastas.

Source:
https://klankosova.tv/nisin-ngacmimet-mes-mbreses-dhe-blastas-video/