“Nëna ime brengoset për mua çdo herë sa dalë nga shtëpia”, ka thënë Stresi (VIDEO)

2023-03-09

Stresi 11.jpg

Stresi sot ka folur me Brunon për nënën e vet. Ai tregoi se ajo merakoset për të sa herë që ai del nga shtëpia.

“Më thotë se mendon me kë rri, a ha bukë, apo mos më ndodh ndonjë gjë, apo problem”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/nena-ime-brengoset-per-mua-cdo-here-sa-dale-nga-shtepia-ka-thene-stresi-video/