“Në dasmë të Julianës me zarf të zi”, banorët bëjnë plane për dasmën e Julianës (VIDEO)

2023-03-02

Banore 1.jpg

Disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova kanë bërë shaka sesi do të dukej dasma e Julianës.

Ata thanë se do të shkojnë me ushqim të vetin, për të mos pasur shpenzime ajo.

Ndërsa, qeshën duke thënë se nga zarfet e dhuratave ndaj Julianës, mund të jetë ndonjë zarf i zi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ne-dasme-te-julianes-me-zarf-te-zi-banoret-bejne-plane-per-dasmen-e-julianes-video/