Ndodhi brenda shtëpisë së BBVK, Andi: Nga njerëzit këtu nuk jam habitur (VIDEO)

2023-03-02

Big Brother Vip Kosova Banoret

Andi dhe Melisa kanë biseduar për veprimet dhe deklaratat e banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Melisa e ka pyetur Andin se a ka menduar ose a ka pasur pritshmëri nga banorët e tjerë dhe kanë thënë për të krejt diçka tjetër.

“Ja nga njerëzit këtu nuk jam habitur për asgjë”, ka thënë Andi.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ndodhi-brenda-shtepise-se-bbvk-andi-nga-njerezit-ketu-nuk-jam-habitur-video/