“Mu do më kishte ardhur marre”, përplasen Arta dhe Mbresa (VIDEO)

2023-01-21

Big Brother Vip Kosova Banoret
 

Sonte ka pasur një përplasje mes dy banoreve, Artës dhe Mbresës.

Arta i ka thënë Mbresës se nuk duhet të ketë pritshmëri nga askush, përcjell Klankosova.tv.

“Ti nuk duhet të presësh asgjë, nga askush”, është shprehur Arta.

Ndërkaq, Mbresa është shprehur se do të kishte turp të dilte kundër fjalëve të veta.

“Mu më kish ardh marre, nëse sonte them diçka, e nesër dal krejt kundër”, është shprehur tutje Mbresa.

Source:
https://klankosova.tv/mu-do-me-kishte-ardhur-marre-perplasen-arta-dhe-mbresa-video/