“Mos ia fut kot”, përplasen Mbresa dhe Bruno (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother Vip Kosova Banoret

Brunon sot i ka thënë Mbresës se është hidhëruar nga një veprim i saj, derisa ai ishte duke u treguar asaj dhe Julianës për tezen e tij, e cila është me Syndrome Down.

Bruno i tha Mbresës se në ato momente kur ajo u ngrit nga tavolina ai është prekur.

Ndërsa Mbresa ia ktheu duke i thënë: “Mos ia fut kot, nuk u ngrita shkaku yt, por i Julianës.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/mos-ia-fut-kot-perplasen-mbresa-dhe-bruno-video/