Mondo Caffe me lule dhe dhurata të personalizuara për Gresën, Julianën dhe Mbresën (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mondo Caffe për nder të festës së gruas, 8 Marsit i befasoi Gresën, Julianën dhe Mbresën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ato e falënderuan Mondo Caffe për dhuratat dhe lulet që ua solli.

Gresa, Juliana dhe Mbresa u shprehën shumë të lumtura.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/mondo-caffe-me-lule-dhe-dhurata-te-personalizuara-per-gresen-julianen-dhe-mbresen-video/